Na drugem tiru se zapleta: Turki v težavah, kaj ...

Elšnik s kreativno potezo ustvaril upanje: Njegov...

Matjaž Kek med trenersko elito: selektorja ...

Šport Lj

Še en poraz Olimpije

30.10.2012 05:53

Na zadnji tekmi 6. kroga Lige ABA je Igokea s sijajno igro v tretji četrtini premagala Union Olimpijo s 87:82 in ostaja na vrhu brez poraza.

Izbranci Saša Filipovskega so bili v prvem polčasu precej boljši, priigrali so si že 12 točk naskoka, potem pa popustili in doživeli že tretji poraz v Jadranski ligi.

V drugem polčasu je Igokea pokazala zakaj je presenečenje letošnje Lige ABA in že v prvih dveh minutah izenačila rezultat. Unionu Olimpiji je padla koncentracija, naredili so serijo napak in Igokea je preobrnila rezultat ter pred zadnjimi 5 minutami vodila že z dvanajstimi točkami. V zadnjih trenutkih tekme se je Zmajem še uspelo približati na štiri točke zaostanka, a kaj več tokrat niso zmogli. Igokea je zasluženo slavila že svojo šesto zmago v Ligi ABA.