Divji zahod v zdravstvu: čiščenje krvi za 5.000...

Ozadje odstopa Tomaža Vesela: kdo je torpediral ...

Poziv trenerja Olimpije: Mi lahko kdo organizira ...

'Jadranka' iz Botrov: Najraje bi se zabila v zid!

Hude obtožbe na račun Rogličevih šefov: Silili...

Šport Ribnica

Ribnica Riko hiše - Krško 38:32

01.12.2012 22:16

Rokometaši Ribnice Riko hiše so v 13. krogu 1. NLB Leasing lige premagali Krško z 38:32 (21:12).

Ribničani so po pričakovanju dosegli peto zmago in zadržali sedmo mesto v 1. NLB Leasing ligi, Krčani pa s tremi točkami ostajajo na dnu prvenstvene lestvice.

Obračun v deželi suhe robe je bil izenačen le do 18. minute, nato pa so gostitelji pri zaostanku 10:11 naredili delni izid 10:0 in povedli z 20:11, kar dvanajst minut dolg strelski post pa je v končnici prvega polčasa pri gostih prekinil Jaka Ferkulj. V nadaljevanju dvomov o zmagovalcih ni bilo, čeravno gostitelji niso igrali na vso moč.

Pri zmagoviti ekipi je Grega Jamnik dosegel devet, Zvonimir Kapular in David Koražija pa po šest golov. Pri poražencih sta odstopala Nejc Cehte in Franci Čanžar. Prvi je dosegel devet, drugi pa sedem zadetkov.

Ribniška ekipa bo v naslednjem krogu gostovala pri koprskem Cimosu, zasedba iz Krškega pa bo gostila SVIŠ Pekarno Grosuplje. Obe tekmi bosta v sredo, 5. decembra.