Fides je raje stavkal, kot pa se pogajal o ...

Prišepetovalci sončnega kralja: največji vpliv ...

Zmaji zmagali tretjič zapored, skrbi pa poškodba...

Šport Miami

Miami zaključil januar na 4. mestu na vzhodu

Piše: Radio Krka/STA

01.02.2016 07:43

Z zmago proti Atlanti se je Miami Heat zavihtel na prvo mesto jugovzhodne skupine, kar pomeni četrto mesto na vzhodu, in tako uspešno zaključil brutalen januar, v katerem je večino tekem igral v gosteh. To je bila hkrati četrta zmaga v nizu za Gorana Dragića in druščino.

(Foto: FB)
Od treh slovenskih igralcev je imel najučinkovitejši večer Saša Vujačić. Z enajstimi točkami sicer ni mogel preprečiti poraza New Yorka doma proti vodilni ekipi lige Golden State Warriors, je pa to njegov drugi najboljši točkovni izkupiček v tej sezoni. Vujačić je iz igre zgrešil le en met.

V Miamiju je Goran Dragić v 23 minutah ob metu iz igre 4:10 zbral devet točk, Beno Udrih, ki je bil na parketu dve minuti več kot Dragić, pa se je izkazal s šestimi točkami.