POVEZAVA (kliknite na tekmo Partizan- Krka.
povezava

PARTIZAN - KRKA
69:70 (18:20, 25:14, 11:22, 15:14)
Cvetković 15; Lalić 21, Mulalić 19, Sinovec 8.

Union Olimpija je v Ligi ABA po treh zaporednih zmagah izgubila proti vodilni ekipi lige Budućnosti s 63:67.

Gašper Potočnik, trener Uniona Olimpije
: "Igralci so dali svoj maksimum. Nimam jim kaj očitati. Zaradi poškodb smo imeli nekoliko okrnjeno rotacijo. Budućnosti čestitam za zasluženo zmago. Svojo priložnost smo zapravili v drugi četrtini, ko smo odigrali preslabo. Predvsem premehko v obrambi, saj smo jim dovolili, da se razigrajo. Kasneje smo nadaljevali bolj čvrsto in agresivno, a svojo priložnost za zmago smo verjetno že zapravili v drugi četrtini. Vračali smo se po zaostanku, ampak imeli smo preveč nihanj v naši igri. Kvaliteta je, da konstantno odigraš štirideset minut na visokem nivoju. Cilj in želja je, da teh nihanj čim prej znebimo oziroma zmanjšamo na najmanjši možni nivo."