albert riera mm Ekipa

Novo presenečenje v Celju: Albert Riera pripeljal...

Šport Ribnica

04.10.2015 09:37

Rokometaši Riko Ribnice so brez težav vpisali tretjo zmago v državnem prvenstvu. Slovenj Gradec je bil prešibek nasprotnik za trdo dožive suhorobarje, ki so bili izjemno razpoloženi v napadu. Že v prvem polčasu so osam nasuli 20 zadetkov, prejeli pa so jih le devet. Izid tekme , ki je bila odigrana pred 180 gledalci, prodanih je bilo le 67 vstopnic, je bil 39:27 (20:9)

»Gostje so sezono pričeli slabo, a po kakovosti vseeno niso tako šibki. Zato smo bili previdni in hkrati odločni,« je dejal ribniški trener Robert Beguš.

Gostitelji so delovali brezhibno, izdatno prednost so si zagotovili sredi prvega polčasa, ko se je gostujoča obramba povsem razpadla, do premora pa so zlahka polnili njihov mrežo.

V napadalnemu slogu so srečanje tudi nadaljeval, le da so malce omehčali v obrambi, kar je bilo sicer bilo pričakovano. Na krilih izjemno razpoloženega kapetana Blaža Nosana, ki je v polno zadel desetkrat, po osem zadetkov sta za Ribničane dosegla Blaž Fink in Jan Grebenc, so Ribničani z zavzeto igro(priložnost so dobili tudi mlajši igralci) povsem strli goste.