Propad Biobanke: denar strank izgubljen. To bo ...

To je več od vsega: glejte Pogačarjevo reakcijo ...

Življenje na tehtnici: Takšen je bil nekoč Anže

josip ilicic Ekipa

Kakšen mojster: Iličić z izjemno 'panenko' ...

Šport Brez opisa

03.04.2016 15:16

V zaostali tekmi 24 kroga v prvi državni NLB rokometni ligi je Riko Ribnica zlahka z najvišjo razliko v letošnjem prvenstvu ugnala zdesetkano –na tekmo so prišli le z enajstimi igralci-zadnje uvrščeno Sevnico. Izid tekme, ki je bila odigrana pred 250 gledalci, je bil 39:18.

Že zdavnaj odpisani gostje, ki v nadaljevanju prvenstva nastopajo z mlajšimi igralci, niso bili kos razigranim Ribničanom. Slednji so se zavedali, da zmaga na tej tekmi kot na vsaki drugi prinaša dve točki, zato so je ne glede na moč nasprotnika vzeli resno. Sicer je bila kakovost posameznikov in ekipe očitna že od začetka srečanja, primerno temu se je gibal tudi izid, razlika je rasla iz minute v minuto. Najvišja je bila kar 22 zadetkov (49 minuta). V domači ekipi so vsi igralci stopili na parket, svoje minute pa je najbolj izkoristil krilni igralec Uroš Knavs. Med strelce se je vpisal desetkrat ; ravno tolikokrat je žogo vrgel v okvir vrat. » Priznam, težko je bilo gledati dogajanje na igrišču. Komaj čakamo konec prvenstva, » je dejal trener gostov Iztok Godec.