Riba, raca, rak: Bunderla v oddaji prisoten več, ...

albert riera mm Ekipa

Novo presenečenje v Celju: Albert Riera pripeljal...

Šport Novo mesto

19.10.2015 13:40

V 4. krogu 1.A DRL so Krkašice gostile ekipo iz Zagorja. V začetku prvega polčasa so gostje takoj povedle s 4:1 in svojo prednost skozi polčas povečevale.

Krkašicam s težavami v obrambi ni uspelo loviti rokometašic iz Zagorja. Na polčas so tako odšle z 9 zadetki zaostanka (9:18).

V nadaljevanju tekme so Zagorjanke svojo prednost povišale na 10 zadetkov vendar so se domače rokometašice zbrale in s tršo obrambo začele topiti prednost gostij. Tako so v zadnjih minutah tekme zaostajale le še za 3 zadetke, vendar so gostje ostale zbrane in tekmo varno pripeljale do konca z rezultatom 22:26.

Pri domačih je bila z 8 zadetki najbolj uspešna Tjaša Veble, pri gostjah pa Janja Rebolj in Tjaša Stanko, ki sta zadeli po 7-krat.
Pohvaliti pa je potrebno tudi domačo ekipo za borbeno odigran drugi polčas tekme in povratek v končnici.

Žrk Krka:
Hajdinjak Tina (5 obramb), Korenič Karmen (5 obramb), Ražem Nina, Kramar Petra 4, Rudman Tjaša 1, Legan Katja, Veble Tjaša 8 (3), Žlajpah Urška, Leskovec Nina 5, Domonika Mrmolja, Vidic Urška 4, Završnik Manca

Trener: Kranjčič Salvador.