roglic Ekipa

Roglič popoldne v boj za svoje drugo odličje, ...

Šport Ribnica

06.09.2015 08:36

Rokometaši Riko Ribnice so po pričakovanjih zlahka vpisali prve jesenske točke proti novincem v ligi, ekipi Dobove. Posavci so sicer zadeli za vodstvo v začetku tekme, v nadaljevanju pa , lahko bi rekli, izobesili belo zastavo.

Nezbrani v obrambi in prevečkrat, zlasti v prvem polčasu, prehitri pri zaključnem strelu , so bili lahek zalogaj za borbene gostitelje. Izid tekme, ki je bila odigrana pred 300 gledalci, je bil 38:27(17:11).

Izdatno razliko, ki je nakazala smer igre v drugem polčasu, so si suhorobarji priigrali v prvih 30 minutah.

V drugem delu pa so do zadetkov prihajali iz pol izdelanih priložnostih, včasih tudi s posamičnimi vložki, pri čemer se je še posebej izkazal Patrik Leban, z desetimi zadetki najboljši strelec srečanja, prav tako natančen pa je bil tudi Jan Grebenc, s sedmimi zadetki.

Slast zmage so si okusili vsi domači igralci.

Luka Koprivec je bil s šestimi zadetki najboljši strelec Dobove.