Elšnik s kreativno potezo ustvaril upanje: Njegov...

Matjaž Kek med trenersko elito: selektorja ...

Šport Novo mesto/Novi Sad

Piše: Radio Krka

Čas objave:
08.12.2015 16:20

V soboto in nedeljo je v Novem Sadu potekalo mednarodno gimnastično tekmovanje, na katerem je barve Slovenije uspešno zastopal novomeški gimnast Luka Bojanc.

V soboto je potekal mnogoboj, ki je štel tudi kot kvalifikacija za finalni nastop na posameznih orodjih v nedeljo.

V skupnem seštevku mnogoboja je Bojanc osvojil drugo mesto, po ocenah na posameznih orodjih pa se je uvrstil v finale na vseh orodjih.

Zelo uspešen nastop v mnogoboju je na nedeljskih nastopih dopolnil z zmago na parterju z oceno 13,250 in krogih z oceno 13,250. Bil je še tretji na bradlji. Na konju in drogu pa je osvojil četrto mesto.

Luka je tako osvojil kar štiri medalje in pokal za drugo mesto v mnogoboju. To mu je velika vzpodbuda za nadaljnje delo, saj ga po novem letu čakajo tekmovanja v članski vrsti in priprave za kvalifikacije na evropskem prvenstvu, ki bo v maju 2016.