Alojz Ihan se ne vda in odgovarja UKC: Prazne ...

miha butara 24 mm Ekipa

Proračun bomo podvojili, to je ogromno za ...

Šport Montecatina

02.12.2015 13:44

V italijanskem Montecatiniju je med 13. in 15. novembrom potekalo odprto amatersko svetovno prvenstvo v kickboxingu po pravilih K-1, pod pokroviteljstvom japonskega K-1. Udeležili so se ga tudi Belokranjci iz kluba tajskega boksa 'Muay Thai Gym Gladiator'.

(FOTO: FB profil kluba Muay Thai Gym " Gladiator " in FB profil trenerja Petrita Izairija)

Kot so sporočili iz kluba so imeli belokranjski tekmovalci že na žrebu smolo, a vendar so trdi treningi in zagnanost cele ekipe dosegli svoje. Pod strokovnim vodstvom izkušenega trenerja je Samo Petric v svoji kategoriji osvojil bron, Nastasja Koca prav tako bron, Robert Grgurić pa je v finalni borbi proti evropskemu prvaku izgubil in tako osvojil naslov vice šampiona. Jaka Šujica pa je moral zaradi resnih zdravstvenih problemov žal odpovedati nastope. Trener in ekipa so na splošno zadovoljni z rezultati, a jih to ni zazibalo v spanec in trdo trenirajo naprej.