znamenja Svet24.si

Ruski astrolog: Septembra se denar usuje na ta 3 ...

Srčnica, Leonurus cardiaca Svet24.si

Nekoč priljubljena zdravilna rastlina, ki je ...

1685090184-dsc04048-1685090030032 Necenzurirano

Nov aneks na drugem tiru: zakaj bo Kolektor prejel...

2 zmago jelincic-pl019 Reporter.si

Našli smo Titov kip, ki ga je Zmago Jelinčič ...

zlatko zahovic Ekipa

Zahović se ne zaustavlja: razkril ime še ene ...

otroci-košarka trening Svet24.si

Dva otroka, štiri dejavnosti: račun lahko ...

nova gorica Svet24.si

Slovenski kraj, ki navdušuje z naravnimi lepotami...

Novice Novo mesto

Velika javna dražba finančne uprave: izklicne cene od 10 do 30 evrov

Piše: FURS Novo mesto, T.S.

Čas objave:
16.10.2019 05:22

V Novem mestu bo FURS, 19.oktobra 2019 priredil veliko javno dražbo najdenih stvari, na kateri bo finančna uprava javnosti, seveda v zameno za denar, ponudila 36 najdenih stvari (INFO-javna dražba ). Med njimi prevladujejo kolesa, najdejo pa se tudi kotna brusilka, ročna ura za športne aktivnosti, zračna pištola, moška ročna ura, signalna pištola, otroški voziček, digitalni fotoaparat, ...

Izklicne cene znašajo od 10 do 30 evrov, a se lahko še zvišajo. Koliko, pa je odvisno od interesentov. Nakup poteka po načelu videno – kupljeno, brez garancije, reklamacija po prevzemu ni mogoča. 

Javna dražba bo potekala na naslovu Drgančevje, objekt 16, 8000 Novo mesto, (GPS
45.803938, 15.187361), v soboto, 19.10.2019 ob 10:00 uri po priloženem seznamu najdenih stvari.

Pogoj za udeležbo na javni dražbi najdenih stvari je predhodna registracija udeležencev pri davčnem organu na mestu izvedbe javne dražbe. Udeleženec javne dražbe izkaže svojo identiteto z osebnim dokumentom. 

Ogled stvari je mogoč istega dne, 19.10.2019 od 8:30 do 10:00 ure.
Registracija udeležencev je mogoča od 8:30 ure dalje na dan izvedbe dražbe.