Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

Šport Budimpešta

Sevniški kickboksarji uspešni na Madžarskem

11.10.2015 19:44

6 medalj za člane KBV Sevnica, 1 zlata, 4 srebrne in 1 bronasta; Gregor Doberšek naš najboljši tekmovalec

Pozno v sobotno noč se je v športni dvorani v Budimpešti končal JENOX CUP mednarodni kickboxing turnir, ki je privabil številne tekmovalce in tekmovalke iz kar 7 držav Avstrije, Poljske, Hrvaške, Slovenije, Slovaške, Češke in Madžarske. Nastopajoči so se med seboj pomerili v disciplinah PF, LC, KL, Full contact in K-1. Med njimi so nastopili tudi člani KBV Sevnica. Svoja debitantska nastopa sta v kickboxingu prvič okusila Žiga Žveglič v ring disciplini Full contact in Blaž Pečnik v Kick lightu. Z dobrimi kvalifikacijskimi borbami v dopoldanskem delu, se je tako njima kot preostalim našim članom, uspelo uvrstiti v popoldanski polfinale in večerni finale. Naš najboljši posameznik je bil Gregor Doberšek, ki je v disciplini Kick light -84 kg v finalu osvojil prvo mesto. Tudi preostali naši so svojo pripravljenost dodobra unovčili. Borili so se za najžlahtnejša odličja. Z malo več tekmovalnih izkušenj in večje odločnosti bi bil izplen medalj lahko še boljši. Na turnirju so člani KBV Sevnica osvojili kar 6 medalj, 1 zlato, 4 srebrne in 1 bronasto. Trenerja Mitja Čokl in Jurij Orač sta bila s prikazanim in doseženim izjemno zadovoljna.