Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Šport Washington

Nova odlična predstava Gorana Dragića

Piše: Radio Krka/STA

04.01.2016 07:43

V ligi NBA sta v gosteh zmagali obe ekip s slovenskimi igralci. New York Saše Vujačića, ki sicer ni nastopil, je premagal Atlanto, Miami Heat z Goranom Dragićem in Benom Udrihom pa je slavil v Washingtonu.

(Foto: FB)
Novo odlično predstavo je prikazal Dragić, ki je v 31 minutah dosegel 18 točk o metu iz igre 8:14 in imel pet podaj. To je že tretja zaporedna tekma, na kateri je Ljubljančan dosegel več kot 15 točk. Beno Udrih je igral 17 minut in k 20. zmagi Miamija, šesti na zadnjih osmih tekmah, prispeval štiri točke in šest podaj.

Izjemen dosežek je na tekmi v Torontu uspel igralci Chicaga Jimmyju Butlerju. V drugem polčasu je dosegel 40 točk, kar je točko več od najboljšega dosežka legendarnega Michaela Jordana v dresu Bulls.