Alex Volasko in Lara o svoji zvezi: Ljubezen je ...

Šport Detroit

Miami in New York do porazov v NBA

Piše: Radio Krka/STA

26.11.2015 06:50

V severnoameriški poklicni košarkarski ligi NBA so v noči na četrtek igrali vsi trije slovenski košarkarji, a so se morali zadovoljiti s porazi.

Miami Heat z Goranom Dragićem in Benom Udrihom so izgubili pri Detroit Pistons z 81:104, medtem ko so New York Knicks Saše Vujačića izgubili pri Orlando Magic z 91:100.

Detroit Pistons so se za Miami Heat na domačem igrišču izkazali za premočnega nasprotnika, slavili so v vseh četrtinah in tako skozi tekmo le višali svojo prednost. Dragić je za Miami v 30 minutah dosegel 13 točk in štiri podaje, Udrih je igral deset minut in zbral dve točki ter prav tako štiri podaje. Gerald Green je bil s 16 točkami najboljši posameznik Miamija.

Vujačić je za Knickse odigral 14 minut in dosegel dve točki, ujeto žogo in blokado. Prvi strelec kratkohlačnikov je bil Carmelo Anthony z 28 točkami.