56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Ljubezen iz šova: V štirih letih tretjič ...

Šport

Krkaši suvereno do petnajste zmage

Piše: R.K.

03.04.2022 13:38

Rokometaši Moškega rokometnega kluba Krka so pred domačim občinstvom gostili ekipo ŠD Mokerc, tekma se je končala s 38:27 (20:13) in tako, so zabeležili petnajsto zaporedno zmago v letošnji sezoni.

Tekmo so Novomeščani začeli borbeno in si že sredi prvega polčasa priigrali neulovljivo prednost. Do glavnega odmora pa so po zaslugi izredno razpoloženega Uroša Knavsa, ki je bil z dvanajstimi goli najuspešnejši igralec tekme, vodili s sedmimi zadetki naskoka. Obiskovalci so lahko v dvorani Marof tudi v nadaljevanju spremljali izjemno predstavo domačih rokometašev, ki so iz minute v minuto prednost iz prvega dela še povečevali. Novega para točk so se zasluženo veseli krkaši, ki so tako po sedemnajstih odigranih tekmah in osvojenih 30 točkah na trenutno odličnem 2. mestu prvenstvene lestvice.