Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Krka klonila proti Heliosu

Piše: Radio Krka

Čas objave:
24.03.2016 05:23

Košarkarji Helios Suns so v 2. krogu lige Telemach za prvaka premagali Krko z 68:62.

Košarkarji Helios Suns so prvič v sezoni premagali Krko. Po dveh februarskih porazih v četrtfinalu pokala Spar so tokrat pred domačimi gledalci zmagali z 68:62. Odločilna je bila čvrsta, nepopustljiva obramba Domžalčanov v drugem polčasu, kateri pokalni prvaki niso bili kos.

Varovanci trenerja Jakše Vulića so kljub prednosti desetih točk slabe tri minute pred koncem do konca trepetali za zmago. Po eni strani zaradi napada gostov, ki so v zadnji minuti prišla na zaostanek treh točk (69:66), po drugi pa zaradi dejstva, da so dobro minuto pred koncem že štirje igralci obsedeli na klopi zaradi petih osebnih napak. Ker je imel domači strateg na voljo le devet igralcev, bi to lahko pomenilo, da bi moral Helios Suns tekmo dokončati le s štirimi igralci v polju. A popolni drami so se domači izognili po zaslugi dovolj natančnega izvajanja prostih metov Marjana Čakaruna (18 točk, 8 skokov).

V tretjem krogu lige za prvaka (26. 3.) bo Krka gostila zasedbo Zlatoroga, Helios Suns pa bo gostoval v Šentjurju pri Tajfunu.