Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

luka doncic dallas oklahoma pm Ekipa24.si

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

Šport Novo mesto

02.01.2016 19:17

Košarkarji Krke so v derbiju 18. kroga Lige ABA gostili Union Olimpijo in žal tudi tokrat izgubili z 59:55. Krkaši so bili vse do polčasa v vodstvu, potem pa so vodstvo prevzeli Zmaji.

Prvi polčas je bolje odigrala Krka, ki je povedla s 7:0, nato pa po dveh zaporednih trojkah Stefana Sinovca dobila prvo četrtino s 16:6. Zmaji so se v nadaljevanju pobrali, a prednosti domačih niso uspeli povsem izničiti. Ob polčasu je bilo 31:26. Krka ima dve zmagi več od Olimpije in je na lestvici na petem mestu, medtem ko je Olimpija enajsta. Ljubljančani so v krizi, saj so izgubili štiri od zadnjih petih srečanjih.

Košarkarjem Krke je v zadnji četrtini nekajkrat še uspelo prevzeti vodstvo za točko ali dve, vendar so Ljubljančani na koncu tekme le povedli in zmagali.