luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

Šport Ribnica

11.04.2013 06:25

V tekmi 3. kroga končnice državnega rokometnega prvenstva v skupini za obstanek je Ribnica Riko hiše premagala Sevnico s 27:25, v polčasu so gostje vodili s 16:11.

Ribničani so prikazali zdaleč najslabšo igro v tej sezoni, primeren temu je bil izid srečanja do 46. Minute. Gostje so namreč gladko sebi v prid rešili prvi polčas, saj so večkrat vodili s petimi zadetki, najvišjo razliko (15:8) pa so imeli v 27. minuti. V drugem polčasu so se zbegani gostitelji, ki so povsem razočarali v obrambi, le počasi klestili vodstvo gostov, jeziček na tehtnici je bil vratar Jošt Perovšek.

V 46. minuti je bil izid 20:20, minuto kasneje so suhorobarji prvič povedli . Do konca so imeli rahlo pobudo , saj so naredili manj tehničnih napak. V zadnjih minutah so si priigrali najvišje vodstvo na tekmi (27:24). Znova je bil najboljši strelec Riko hiš Grega Jamnik , ki je v polno zadel devetkrat, pri Sevnici pa je sedem zadetkov dosegel Anže Nered.