Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

Šport Radovljica

12.06.2016 12:41

V Radovljici je v soboto potekalo Državno prvenstvo v plavanju za invalide, ki ga organizira Zveza za šport invalidov Slovenije - Paraolimipijski komite. Iz Športnega društva Plavalček je nastopilo 8 tekmovalce, ki so odlično opravili svojo nalogo.

Amadeja Urbanč Vhahov je osvojila naslov državne prvakinje na 50m hrbtno, 100m prosto in 50m prsno, med ženskami, v kategoriji S10, SB9. David Šeparovič je postal državni prvak na 50m hrbtno, 100m prsno in 50m prosto, med moškimi, v kategoriji S10, SB9.

Denis Moreše je postal državni prvak na 50m hrbtno, 50m prosto in 50m prsno, med moškimi, v kategoriji gluhih/naglušnih. Maj Režman je osvojil 2. mesto na 50m prsno in 50m prosto med moškimi, v kategoriji S14, SB14. Vincenc Radež je osvojil 3. mesto na 50m prsno in 2. mesto na 100m prsno, med moškimi v kategoriji S9, SB8.

Rok Slapšak je osvojil 2. mesto na 50m delfin, med moškimi, v kategoriji S14. Žan Lesnika je osvojil 2. mesto na 50m prsno, med moškimi v kategoriji SB8. Uspešno je nastopil je tudi Mitja Cizel na 50m delfin in prsno ter izboljšal svoj osebni rezultat.

Plavalčki so tako več kot odlično opravili svojo nalogo na Državnem prvenstvu, za kar jim iskreno čestitamo!