56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Ljubezen iz šova: V štirih letih tretjič ...

Kaj je narobe? Slovenci bežijo v tujino! Jih doma...

Šport Novo mesto

Piše: R.K.

19.12.2021 12:53

Na Odprtem prvenstvu Novega mesta, tretjem tekmovanju MRNTZ (Medregijska namiznoteniška zveza), ki ga je včeraj v Športnem centru Livada pripravilo Športno društvo SU Novo mesto, je nastopilo več kot 110 otrok.

Barve ŠD SU je zastopalo 18 igralk in igralcev, kar je največje število med vsemi klubi, ki so
nastopali. Zbrali so 3 zlate medalje, 2 bronasti medalji in veliko drugih dobrih uvrstitev. Vsem SU-jevcem, ne glede na uvrstitev, je sicer turnir prav prišel z vidika pridobivanja izkušenj in druženja z vrstniki. Prav vsi so prikazali napredek v svoji igri od zadnjega turnirja, ki je potekal v Logatcu.

Najboljše uvrstitve so dosegli:
Maj Murn: 1.mesto; v kategoriji učenci 8-9 razred
Neja Gazvoda: 1.mesto; v kategoriji Učenke 6-7 razred
Karin Slatinšek: 1.mesto v kategoriji Učenke 4-5 razred
Neža Gazvoda: 3. mesto v kategoriji Učenke 6-7 razred.
Andraž Zupančič: 3.mesto v kategoriji Dijaki

Vsi sodelujoči so pohvalili brezhibno organizacijo ŠD SU. Še posebej velja izpostaviti, da so
se vse kategorije pričele skupaj ob 9. uri zjutraj in ne deljeno, kot je stalnica na takšnih
tekmovanjih. 16 miz in uigrana ekipa SU-jevcev je tekmovanje izpeljala z odliko.

Tudi Jožko in Lana uspešna med člani
Na članskem TOP-u, ki je včeraj potekalo v Murski Soboti, sta Jožko Omerzel in Lana
Slatinšek, ki sicer tekmuje še v kadetski in mladinski kategoriji, oba osvojila 3. mesto v 2.
kakovostni skupini. Oba sta od sedmih tekem zmagala petkrat in dvakrat izgubila. Na
tekmovanju ju je spremljal Stanislav Slatinšek.