'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

Šport Brez opisa

Brežiški Sokoli odlični na Pokalu Viča

13.06.2016 06:37

Minulo soboto je v novem Gimnastičnem centru Ljubljana potekala pokalna tekma Gimnastične zveze Slovenije v moški športni gimnastiki za 18. pokal Viča.

Brežiški Sokoli so se pod vodstvom trenerja Mitje Kajsa odlično odrezali. Tekmovali so v mnogoboju šestih orodij: parter, konj z ročaji, krogi, preskok, bradlja in drog.

Najmlajši med njimi, Tijan Pinterič, je bil z osvojenimi 71,725 točkami 6. v kategoriji OV2. Dino Vehabović je bil 11. z osvojenimi 67,650 točkami. Vid Kovačič je v kategoriji OV3 osvojil 7. mesto in tokrat prvič premagal magično mejo 70-tih točk (71,900). Najbolje sta se odrezala Tim Jambriško in Boris Milošević, ki sta tekmovala v kategoriji OV4. Tim je z osvojenimi 76,900 točkami zmagal, Boris je bil 3., osvojil je 75,950 točk.

Vsem tekmovalcem čestitamo za lepo izvedene vaje na zadnji tekmi v spomladanskem delu. Sedaj sledijo zaslužene počitnice, ki pa ne bodo dolge, saj sledi obdobje učenja novih gimnastičnih elementov in priprave na jesensko tekmovalno obdobje.