Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

Novice Sevnica

12.04.2016 08:01

V soboto je na stadionu v Športnem centru Postojna potekalo državno prvenstvo na dolgih tekih. V rahlem dežju in vetru se je tega prvenstva udeležilo tudi šest atletov AK Sevnica in domov so prinesli kar 5 medalj.

V kategoriji deklet U14 na 2000m je postala državna prvakinja Lea Haler, njena klubska kolegica Nika Dobovšek pa je osvojila bronasto medaljo. Srebrni medalji sta si pritekla Tomaž Sešlar na 3000m med fanti U14 in Nina Lisec, ki je tekla v kategoriji U16 na 3000. Med mlajšimi mladinkami na 5000m je Melani Knez osvojila bronasto medaljo, medtem, ko je na isti razdalji Mitja Kurnik osvojil 5. mesto med fanti U16.

Prav tako v soboto je v Novem mestu potekal »Park tek 2016«, ki šteje za Dolenjski pokal. Na tem teku je nastopil tudi član AK Sevnica Miha Povšič in na 9 km dolgi progi med moškimi slavil absolutno zmago.