1664388706-21082006-3809c5aa897e1de8855faa79abd1a63c Necenzurirano

Konec stečaja cerkvenega Zvona: izgubljenih 800 ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Poroka na prvi pogled: Kdo plačuje račune?

kolesarska dirka gvatemala Ekipa24.si

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

Novice Krško

15.03.2016 05:55

V soboto, 12.3.2016, je v Ljubljani potekal kvalifikacijski turnir - Slovenska plesna liga v standardnih in latinsko ameriških plesih.

Tekmovanja sta se udeležila tudi Alex Prijatelj in Maruša Vidmar iz krškega Plesnega kluba Lukec. V kategoriji mlajših mladincev sta v standardnih plesih prvič tekmovala v višjem B kakovostnem razredu in osvojila 4. mesto. V latinsko ameriških plesih pa sta še zadnjič nastopila v C kakovostnem razredu in osvojila 3. mesto. Z doseženim rezultatom sta zbrala dovolj točk za B kakovostni razred, kjer tekmovalci plešejo omejeni plesni program v petih tekmovalnih plesih.

Prav tako je v soboto v Ljubljani potekal tudi pokalni turnir v modernih tekmovalnih plesih. Tekmovanja so se udeležili trije predstavnika krškega kluba. Mark Gerjevič je v kategoriji hip hop solo člani osvojil 5. mesto. Med članskimi ženskimi hip hop solistkami je tekmovala Dea Micić in zaključila na 14. mestu. V najštevilčnejši kategoriji hip hop mladink, kjer je tekmovalo kar 80 plesalk, pa je nastopila Korina Vintar in si priplesala 38. mesto.